Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Zaspa-Młyniec: Twoja dzielnica - Twój Gdańsk

Zaspa-Młyniec: Twoja dzielnica – Twój GdańskMieszkańcy dzielnicy Zaspa-Młyniec mieli okazję porozmawiać z Prezydentem Pawłem Adamowiczem. W XV Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy Pilotów odbyło się kolejne spotkanie obywatelskie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk”.

Prezydent w czasie swojego wystąpienia opowiedział zebranym o inwestycjach ukończonych, będących w trakcie realizacji oraz o tych, które są w fazie planowania. Jednym z głównych tematów była budowa nowego osiedla na terenie dawnego pasa startowego przy al. Jana Pawła II. W dalszej części spotkania mieszkańcy mieli możliwość spotkać się i porozmawiać z zastępcami Prezydenta Miasta.

Przeczytaj relację ze spotkania na: gdansk.pl

Wśród przedstawicieli jednostek miasta byli również strażnicy miejscy. Funkcjonariusze chętnie wysłuchiwali uwag i sugestii mieszkańców oraz przyjmowali zgłoszenia porządkowe. Do mundurowych najczęściej zgłaszano sprawy dotyczące nieprawidłowego parkowania i niesprzątania po swoich pupilach. Na naszym stoisku odwiedzający mogli znaleźć ulotki tematyczne, materiały edukacyjne oraz plakaty.

Dzielnicę Zaspa-Młyniec obejmuje swoim zasięgiem Referat III Straży Miejskiej w Gdańsku, z siedzibą przy alei Grunwaldzkiej 186, tel. 58 344 33 27. Wszelkie problemy porządkowe na terenie miasta można zgłaszać strażnikom miejskim dzwoniąc pod bezpłatny, alarmowy numer 986.