Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców
Winieta 1
Winieta 1
Zaspa-Młyniec: Porozmawiaj także ze strażnikami

Zaspa-Młyniec: Porozmawiaj także ze strażnikami

Gdańszczanie będą mogli porozmawiać z prezydentem swojego miasta. Kolejne spotkanie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk” odbędzie się 31 maja o godz. 17.00 w XV Liceum Ogólnokształcącym im. Zjednoczonej Europy przy ul. Pilotów 7. Mieszkańcy dzielnicy Zaspa-Młyniec będą mieli także możliwość rozmowy z zastępcami prezydenta, przedstawicielami jednostek miejskich i organizacji pozarządowych. Na miejscu będą również strażnicy miejscy.

Prezydent Paweł Adamowicz podczas spotkania przedstawi inwestycje już zakończone oraz te, które są w trakcie realizacji. Opowie również o planowanych przedsięwzięciach. Każdy z mieszkańców będzie miał możliwość porozmawiać z zastępcami prezydenta i zadać im pytania.

Od godz. 16.00 będą działały punkty informacyjne jednostek miejskich. Strażnicy miejscy zapraszają mieszkańców na swoje stoisko informacyjno-edukacyjne. Obecni na miejscu funkcjonariusze dzielnicowi chętnie odpowiedzą na pytania, przyjmą zgłoszenia, porozmawiają o porządkowych problemach, a także wysłuchają uwag i sugestii.

  [gallery link="file" columns="1" ids="15924"]

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z mieszkańcami dzielnicy Zaspa-Młyniec odbędzie się w środę, 31 maja w XV Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Pilotów 7. Początek o godzinie 17:00.

  Relacja ze spaceru gospodarskiego po dzielnicy Zaspa-Młyniec prezydenta miasta i przedstawicieli jednostek miejskich na gdansk.pl…