Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia: Twoja dzielnica – Twój Gdańsk

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia: Twoja dzielnica – Twój GdańskOkoło 150 osób uczestniczyło w kolejnym spotkaniu z cyklu „Twoja dzielnica - Twój Gdańsk”. Tym razem prezydent Paweł Adamowicz rozmawiał z mieszkańcami dzielnicy Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia. Debata odbyła się w poniedziałek 21 listopada w Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących przy ul. Subisława 22.

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia: Twoja dzielnica – Twój GdańskPaweł Adamowicz mówił między innymi o planowanych i zrealizowanych inwestycjach w dzielnicy. Później mieszkańcy mogli spotkać się z zastępcami prezydenta Gdańska, by zadać im pytania.

Przeczytaj relację ze spotkania na: gdansk.pl

Na miejscu byli też jak zawsze przedstawiciele straży miejskiej. Osoby, które odwiedzały nasze stanowisko, między innymi przekazywały zgłoszenia dotyczące spraw porządkowych. Z rozmów wynikało, że w tej części miasta najwięcej kłopotów sprawiają kierowcy, którzy parkują swoje samochody wbrew przepisom. Od mieszkańców usłyszeliśmy wiele cennych uwag i sugestii. Na naszym stoisku można było znaleźć materiały edukacyjne i informacyjne oraz plakaty.

Dzielnicę Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia obejmuje swoim zasięgiem Referat I Straży Miejskiej w Gdańsku, z siedzibą przy ul. Gospody 19a, tel. 58 556 32 30, 58 553 47 60.

Wszelkie problemy porządkowe na terenie miasta można zgłaszać strażnikom miejskim dzwoniąc pod bezpłatny, alarmowy numer 986.