Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia: Porozmawiaj także ze strażnikami

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia: Porozmawiaj także ze strażnikamiPrezydent miasta kontynuuje rozmowy z gdańszczanami. Na kolejne spotkanie obywatelskie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk” zaprasza mieszkańców dzielnicy Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia. W debacie wezmą udział także zastępcy prezydenta oraz przedstawiciele jednostek miejskich i pozarządowych organizacji. Jak zawsze na miejscu będą nasi strażnicy. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 21 listopada.

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia: Porozmawiaj także ze strażnikamiPaweł Adamowicz przekaże mieszkańcom informacje, jakie inwestycje zostały zrealizowane w ostatnim czasie w dzielnicy. Opowie też o planowanych przedsięwzięciach. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję porozmawiać z zastępcami prezydenta i zadać im pytania.

Na swoje stoisko informacyjno-edukacyjne zapraszają mieszkańców  strażnicy miejscy. Mundurowi będą na miejscu już od godziny 16:00. Chętnie odpowiedzą na pytania, przyjmą zgłoszenia, porozmawiają o porządkowych problemach dzielnicy, wysłuchają uwag i sugestii.

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z mieszkańcami dzielnicy Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia odbędzie się w poniedziałek, 21 listopada w Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących przy ul. Subisława 22. Początek o godzinie 17:00.

[gallery link="file" columns="1" ids="15012"] O czym rozmawiano podczas spaceru po Żabiance prezydenta Gdańska i urzędników miejskich? Szczegóły na gdansk.pl...