Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Wrzeszcz Górny: Porozmawiaj także ze strażnikami

Wrzeszcz Górny: Porozmawiaj także ze strażnikami

Mieszkańcy dzielnicy Wrzeszcz Górny będą mogli porozmawiać z Prezydentem Gdańska o tym, co dzieje się w ich najbliższym otoczeniu. Kolejne spotkanie obywatelskie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk” odbędzie się 19 października o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 39 przy ul. Obywatelskiej 1. Wezmą w nim udział także zastępcy prezydenta, przedstawiciele jednostek miejskich i organizacji pozarządowych. Na miejscu będą oczywiście strażnicy miejscy.

Prezydent w czasie spotkania opowie o planowanych inwestycjach, a także przedstawi te, które już zostały zrealizowane lub są w trakcie realizacji. Każdy z mieszkańców będzie mógł porozmawiać z zastępcami prezydenta i zadać im pytania.

Od godz. 16.00 będą działały punkty informacyjne jednostek miejskich. Strażnicy miejscy zapraszają mieszkańców na swoje stoisko informacyjno-edukacyjne. Obecni na miejscu funkcjonariusze dzielnicowi chętnie odpowiedzą na pytania, przyjmą zgłoszenia, porozmawiają o porządkowych problemach, a także wysłuchają uwag i sugestii.

  [gallery link="file" columns="1" ids="16520"]

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z mieszkańcami dzielnicy Wrzeszcz Górny odbędzie się w czwartek, 19 października w Szkole Podstawowej nr 39 przy ul. Obywatelskiej 1. Początek o godzinie 17:00.

  Relacja ze spaceru gospodarskiego po dzielnicy Wrzeszcz Górny zastępcy prezydenta miasta i przedstawicieli jednostek miejskich na gdansk.pl…