Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców
Winieta 1
Winieta 1
Wracają spotkania prezydenckie
Wracają spotkania prezydenckie

Już w najbliższą środę, 12.03, odbędzie się 45. spotkanie z Prezydentem Miasta Gdańska z cyklu "Mój dom, moja dzielnica, moje miasto". Tym razem Paweł Adamowicz spotka się z mieszkańcami osiedla Orunia - św.Wojciech - Lipce.

Spotkanie odbędzie się w godz. 17:00 - 18:30 w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 5 przy ul. Małomiejskiej 8A.

Już od godz. 16.00 rozpoczną się dyżury w trakcie których mieszkańcy będą mogli m.in. porozmawiać ze strażnikami miejskimi na temat najistotniejszych problemów porządkowych dzielnicy, a także spróbować swoich sił w quizie "Znasz Straż? - sprawdź się!", w którym będzie można wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Do dyspozycji mieszkańców będą punkty informacyjne Straży Miejskiej, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, Gdańskich Inwestycji Komunalnych, Saur Neptun Gdańsk, Gdańskiej Infrastruktury Wodociągowo-Kanalizacyjnej, Zarządu Transportu Miejskiego, Referatu Profilaktyki i Promocji Zdrowia UMG, Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” oraz Europejskiego Centrum Solidarności.