Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Wiem, Znam, Działam – Bezpieczny Senior

Wiem, Znam, Działam – Bezpieczny Senior

Wznawiamy zajęcia z samoobrony dla gdańskich seniorów. Program realizowany będzie przez naszą funkcjonariuszkę z uprawnieniami instruktora judo. Spotkania będą odbywać się w Nowym Porcie. Zapisy potrwają trzy tygodnie. Liczba miejsc ograniczona.

Program profilaktyczny „Wiem, Znam, Działam – Bezpieczny Senior” cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Zajęcia prowadzone są przez strażników z Referatu Profilaktyki od 2012 roku. Ich celem jest aktywizacja osób starszych oraz zwiększenie ich świadomości na temat różnych zagrożeń. Uczestnicy spotkań mogą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i prawa. Poznają również metody postępowania w sytuacjach niebezpiecznych oraz podstawy technik samoobrony.

Zajęcia odbywać się będą w IV Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy Na Zaspę 31a. Poprowadzi je strażniczka z uprawnieniami instruktora judo. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Rekrutacja rozpoczyna się w poniedziałek 29 stycznia i potrwa do piątku 16 lutego 2018 roku. Decyduje kolejność zgłoszeń. Chętni powinni dzwonić pod numer telefonu 58 301 30 11 wew. 117 lub 116. Można też skorzystać z adresu mailowego: p.ptaszynski@sm.gda.pl. Zapraszamy!

  Do pobrania: