Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Tym razem wicemistrzowie

Nasza drużyna zajęła drugie miejsce w V Mistrzostwach Piłki Halowevvj Straży Miejskich Województwa Pomorskiego.

Tegoroczne mistrzostwa, jako zwycięzca z ubiegłego roku, organizowała Straż Miejska w Gdańsku. Honorowy patronat nad imprezą objął prezydent Paweł Adamowicz. Drużyna z Gdańska zagrała w składzie: Mariusz Choroszkiewicz, Dariusz Czykiel, Roman Dorawa, Marcin Karpiej, Arkadiusz Kloskowski, Rafał Kowalczyk, Paweł Kwiatek, Filip Panek, Gracjan Wrześniewski. Jednej bramki zabrakło naszym kolegom, by powtórzyć sukces z ubiegłego roku. Gdańszczan pokonała drużyna Straży Miejskiej z Kwidzyna, która w ogólnej klasyfikacji zdobyła najwięcej punktów. Nasza drużyna może się jednak poszczycić, że mecz z Kwidzynem wygrała 3:2. Trzecie miejsce zajęła Straż Miejska z Wejherowa. Królem strzelców został nasz kolega Filip Panek, który podczas mistrzostw strzelił 9 bramek. Tytuł najlepszego bramkarza otrzymał bramkarz zwycięskiej drużyny, z Kwidzyna przyjechał również najmłodszy kibic tegorocznych mistrzostw.