Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Teraz czas na odpoczynek

Autor: Robert Kacprzak
Regina Lubińska w Straży Miejskiej w Gdańsku pracowała od 2008 roku. Najdłużej związana była z Referatem Kadr. Po ponad 13 latach pracy w naszej formacji przechodzi na zasłużoną emeryturę.
SM Gdansk emerytura Lubinska Regina.JPG

We wtorek, 17 maja, odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Reginy Lubińskiej. Komendant Leszek Walczak podziękował i złożył życzenia świeżo upieczonej emerytce. 

W przypadku Pani Reginy przygoda ze Strażą Miejską w Gdańsku rozpoczęła się w 2008 r. Początkowo pracowała jako pomoc administracyjna w Referacie Dzielnicowym na Chełmie. Po kilku miesiącach przeniosła się do Referatu Kadr i ukończyła kurs na strażnika miejskiego.

Pani Regina lata spędzone w naszej formacji wspomina bardzo miło. Równie dobrze o wspólnej pracy wypowiada się jej koleżanka z Referatu Kadr.

Przez 12 lat Pani Renia dała się poznać jako miła i rzeczowa koleżanka. Bardzo dobrze nam się pracowało. Będzie mi brakowało jej codziennej obecności i poczucia humoru – mówi Iwona Gruchała.

W podobnym tonie wypowiada się bezpośredni przełożony Pani Reginy.

Była spokojnym i wyważonym pracownikiem. Nigdy się na niej nie zawiodłem. Do spraw służbowych podchodziła skrupulatnie. Świetnie wiedziała, jak organizować sobie pracę. Każdemu życzę takiego pracownika – podkreśla Marek Sawicki, kierownik Referatu Kadr.

Jak zapewnia Pani Renia za pracą w straży będzie tęsknić. Nadszedł jednak czas, aby odpocząć i zadbać o siebie. Świeżo upieczonej emerytce życzymy zdrowia, spokoju i spełnienia marzeń.