Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Strzyża: Porozmawiaj także ze strażnikami

Strzyża: Porozmawiaj także ze strażnikamiPrezydent miasta ponownie spotka się z gdańszczanami. Tym razem spotkanie obywatelskie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk” odbędzie się 20 czerwca o godz. 17.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ul. Wilka-Krzyżanowskiego 8. Mieszkańcy Strzyży będą mogli porozmawiać z zastępcami prezydenta, przedstawicielami jednostek miejskich i organizacji pozarządowych. Na miejscu będą również strażnicy miejscy.

Prezydent opowie o planowanych inwestycjach, a także przedstawi te, które zostały już zakończone lub są w trakcie realizacji. Każdy z mieszkańców będzie miał możliwość porozmawiania z zastępcami prezydenta i zadania im pytań.

Strażnicy miejscy zapraszają mieszkańców Strzyży na swoje stoisko informacyjno-edukacyjne od godziny 16.00. Na miejscu funkcjonariusze dzielnicowi chętnie odpowiedzą na pytania, przyjmą zgłoszenia, porozmawiają o porządkowych problemach, a także wysłuchają uwag i sugestii.

  [gallery link="file" columns="1" ids="17797"]  

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z mieszkańcami dzielnicy Strzyża odbędzie się w środę, 20 czerwca w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ul. Wilka-Krzyżanowskiego 8. Początek o godzinie 17:00.

  Relacja ze spaceru gospodarskiego po dzielnicy Strzyża zastępcy prezydenta miasta i przedstawicieli jednostek miejskich na gdansk.pl…