Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Strażnicy dla WOŚP

Strażnicy dla WOŚPTrwa licytacja rejsu z patrolem straży miejskiej. Dochód z aukcji zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas 25. Finału WOŚP, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, nasze patrole będą czuwały nad bezpieczeństwem osób bawiących się na Targu Węglowym. Zwrócą też uwagę na wolontariuszy z puszkami.

Straż Miejska w Gdańsku wystawia na licytację rejs z patrolem wodnym już od kilku lat. Dochód zasila konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwycięzca aukcji wraz z osobą towarzyszącą ma okazję przeżyć niezapomniane chwile na pokładzie naszej łodzi. Latem jednostka służy mundurowym do patrolowania miejskich akwenów (między innymi kanałów portowych, wód Motławy i Martwej Wisły).

Tu można licytować rejs z naszym patrolem

Licytacja potrwa do środy 18 stycznia 2017 roku do godziny 13:00. Wygraną można będzie zrealizować w wybranym przez siebie terminie od kwietnia do września tego roku.

Strażnicy dla WOŚPAby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa między innymi wśród wolontariuszy WOŚP, w dniu 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (15 stycznia, niedziela), ulic Gdańska strzec będzie 43 strażników w 19 patrolach zmotoryzowanych oraz dwóch pieszych. Mundurowi zwrócą szczególną uwagę na osoby kwestujące.

Natomiast w godzinach 15:00-21:00 na Targu Węglowym nasi funkcjonariusze będą wspierać działania służb ochrony oraz policji. Zadaniem dwóch patroli straży miejskiej (jednego zmotoryzowanego i jednego pieszego) będzie zabezpieczanie imprezy muzycznej.

[video youtube="tJJVXc0s8-I"]

Czytaj także: - Trochę słońca, trochę wiatru. Niecodzienny rejs z patrolem wodnym - Pieniądze dla WOŚP, atrakcje dla zwycięzców licytacji