Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców
Winieta 1
Winieta 1
Spotkanie Prezydenta Gdańska z mieszkańcami Siedlec i Wzgórza Mickiewicza

Spotkanie Prezydenta Gdańska z mieszkańcami Siedlec i Wzgórza MickiewiczaPrzed nami kolejne, 46. spotkanie Prezydenta Miasta Gdańska w ramach cyklu "Mój dom, moja dzielnica, moje miasto". 16 kwietnia 2014 r. Paweł Adamowicz będzie rozmawiał z mieszkańcami osiedli Siedlce i Wzgórze Mickiewicza. Początek o godz. 17:00.

Natomiast już od godz. 16:00 dyżurować będą przedstawiciele gdańskiego magistratu oraz jednostek organizacyjnych Miasta Gdańska, w tym także Straży Miejskiej.

Przy naszym stanowisku można będzie między innymi porozmawiać z dzielnicowymi z Referatu I oraz wziąć udział w quizie z nagrodami „Znasz Straż? – sprawdź się!”. Będziemy też Państwa zachęcać do wypełnienia ankiety. Zależy nam, by mieszkańcy wskazali największe problemy, z jakimi mają do czynienia w swoim otoczeniu, oszacowali wpływ straży na poprawę ładu i porządku w dzielnicy, określili swoje zaufanie do funkcjonariuszy oraz ocenili jakość współpracy z nimi.

Na miejscu będą też punkty informacyjne: Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, Gdańskich Inwestycji Komunalnych, Saur Neptun Gdańsk, Gdańskiej Infrastruktury Wodociągowo-Kanalizacyjnej, Zarządu Transportu Miejskiego, Centrum Treningu Umiejętności Społecznych, Europejskiego Centrum Solidarności oraz Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy”.

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z mieszkańcami osiedli Siedlce i Wzgórze Mickiewicza odbędzie się w środę, 16 kwietnia w godz. 17:00 - 18:30 w Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza przy ulicy Kartuskiej 32/34.