Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Razem na rzecz porządku w dzielnicach - ANKIETA

Razem na rzecz porządku w dzielnicach - ANKIETAJakie problemy porządkowe w Państwa dzielnicy są najbardziej dokuczliwe? Którymi z nich straż miejska powinna zająć się w pierwszej kolejności? Zapraszamy do udziału w ankiecie, której wyniki pozwolą nam jeszcze lepiej zaplanować nasze zadania na przyszły rok.

Straż Miejska w Gdańsku zachęca mieszkańców do udziału w konsultacjach już od lat. Mimo, że funkcjonariusze doskonale znają swoje dzielnice oraz ich bolączki, bardzo chętnie wsłuchują się w opinie gdańszczan. Dlatego też oprócz organizowanych cyklicznie spotkań z mieszkańcami, raz w roku publikowana jest specjalna ankieta. Jej wyniki przekazywane są referatom dzielnicowym, a następnie wykorzystywane przy określaniu ich priorytetowych zadań w kolejnym roku.

W ankiecie prosimy zaznaczyć 3 najistotniejsze problemy w dzielnicy w której Państwo mieszkają. Formularz będzie aktywny do 3 listopada 2017 roku.

Przypominamy, że każdy problem porządkowy można zgłosić nam na alarmowy numer 986, telefonicznie lub osobiście w referacie dzielnicowym, jak również za pośrednictwem Gdańskiej Mapy Porządku.