Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Razem dla WOŚP - weź udział w aukcji!

Razem dla WOŚP - weź udział w aukcji!To naprawdę wyjątkowa okazja, by zobaczyć Gdańsk z nieco innej perspektywy, dotrzeć do miejsc rzadziej odwiedzanych przez turystów i przeżyć niezapomniane chwile na pokładzie szybkiej łodzi motorowej. Kolejny raz zapraszamy do udziału w licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcja potrwa do poniedziałku 22 stycznia 2018 roku do godz. 13:00.

Razem dla WOŚP - weź udział w aukcji!

Zwyciężczyni lub zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą zostaną zaproszeni na pokład łodzi hybrydowej model Parker 6100 o mocy 150 koni mechanicznych. Wygraną będzie można zrealizować od początku maja do połowy września 2018 roku. Dokładny termin oczywiście do uzgodnienia. Rejs potrwa około czterech godzin. Jego uczestnicy wraz ze strażnikami będą patrolowali miejskie akweny: wody Motławy, Opływu Motławy, Martwej Wisły i kanałów portowych.

WEŹ UDZIAŁ W LICYTACJI!

[gallery link="file" ids="17013,17012,17014"]

To już piąta licytacja rejsu z naszym patrolem wodnym na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ubiegłoroczna okazała się rekordowa. Zwycięzca aukcji wpłacił na konto fundacji 2225 złotych i 1 grosz!

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 14 stycznia 2018 roku. Zebrane środki zostaną wykorzystane na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Licytacja naszego rejsu - do poniedziałku 22 stycznia do godziny 13:00.

[video youtube="6-cpHR9dPUA"] Czytaj także: - Rekordowa licytacja, niezapomniany rejs - Trochę słońca, trochę wiatru - niecodzienny rejs z patrolem wodnym - Pieniądze dla WOŚP, atrakcje dla zwycięzców licytacji