Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Przymorze Wielkie: Prezydent rozmawiał z mieszkańcami

Przymorze Wielkie: Prezydent rozmawiał z mieszkańcamiKolejną dzielnicę Gdańska odwiedził prezydent Paweł Adamowicz, by porozmawiać z mieszkańcami. Tym razem było to Przymorze Wielkie. Spotkanie z cyklu „Twoja Dzielnica – Twój Gdańsk” odbyło się w poniedziałek 30 listopada w siedzibie Ogólnokształcących Szkół Sportowych przy ul. Kołobrzeskiej 77.

Do dyspozycji uczestników debaty byli jak zwykle strażnicy miejscy. Funkcjonariusze rozdawali wszystkim chętnym „Kartki dla Sąsiada”, które cieszą się wśród gdańszczan coraz większym zainteresowaniem. Na przygotowanym przez nas stoisku były też liczne materiały edukacyjne i informacyjne, plakaty oraz zakupione przez miasto torebki na psie nieczystości. Prezentowaliśmy również animowane filmy edukacyjne, wyprodukowane dla potrzeb kampanii „Razem dbamy o nasze miasto”.

Mieszkańcy mogli porozmawiać z mundurowymi, zgłosić potrzebę interwencji lub po prostu podzielić się uwagami na temat pracy funkcjonariuszy.

Dzielnicę Przymorze Wielkie obejmuje swoim zasięgiem Referat IV Straży Miejskiej w Gdańsku, z siedzibą przy ul. Gospody 19A.

Przypominamy, że wszelkie problemy porządkowe na terenie miasta można zgłaszać strażnikom miejskim dzwoniąc pod bezpłatny, alarmowy numer 986.

Przeczytaj relację ze spotkania na: gdansk.pl