Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Przymorze Wielkie: Porozmawiaj także ze strażnikami

Przymorze Wielkie: Porozmawiaj także ze strażnikamiKolejne spotkanie w ramach cyklu Twoja Dzielnica – Twój Gdańsk. Prezydent miasta Paweł Adamowicz porozmawia z mieszkańcami Przymorza Wielkiego. Do dyspozycji uczestników debaty będą również zastępcy Prezydenta Gdańska oraz przedstawiciele jednostek miejskich i organizacji pozarządowych. Jak zwykle, na mieszkańców czekać będą także funkcjonariusze straży miejskiej.

Na miejscu pojawią się między innymi funkcjonariusze z Referatu Dzielnicowego IV.  Można będzie zadać im pytania lub zgłosić potrzebę interwencji. Liczymy też, że mieszkańcy sięgną po formularze naszych ankiet i wskażą nam najbardziej dotkliwe problemy porządkowe, z którymi borykają się w swojej dzielnicy na co dzień. Do Państwa dyspozycji będziemy już od godz. 16:00.

[gallery link="file" columns="1" ids="13593"]
Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z mieszkańcami dzielnicy Przymorze Wielkie odbędzie się w poniedziałek, 30 listopada w godz. 17:00-18:30 w budynku Ogólnokształcących Szkół Sportowych przy ul. Kołobrzeskiej 77.