Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Przeszkadzało mu oświetlenie

Przeszkadzało mu oświetlenie

Agresywnemu mężczyźnie nie odpowiadała lampa znajdująca się przy pawilonie handlowym, dlatego też postanowił ją zniszczyć. Referat Monitoringu zareagował błyskawicznie.

Środek nocy to czas kiedy działające lampy i sprawne oświetlenie jest wręcz niezastąpione. Tym bardziej trudno zrozumieć co kierowało młodym człowiekiem, który w ostatnią środę kwadrans po 2 w nocy postanowił w dość nietypowy sposób zająć się źródłem światła przy jednym z pawilonów położnych przy ul. Kartuskiej.

Mężczyzna podszedł do lampy, wziął spory zamach i strącił klosz powodując jego rozbicie! Po tym bezczelnym incydencie jak gdyby nigdy nic ruszył w dalszą drogę kierując się na ul. Zakopiańską.

Operatorzy miejskiego monitoringu natychmiast poinformowali o zdarzeniu pobliski komisariat. Można domniemywać, że mężczyzna przeczuwał, że odpowie za swój czyn, ponieważ zdążył jeszcze z pełną agresją rzucić na jezdnie butelkę po piwie.

Kilkadziesiąt sekund później krewki niszczyciel lamp został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji, a następnie ukarany mandatem.