Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców
Winieta 1
Winieta 1
Przeróbka: Porozmawiaj także ze strażnikami

Przeróbka: Porozmawiaj także ze strażnikamiPrezydent Gdańska będzie rozmawiał z mieszkańcami dzielnicy Przeróbka. Kolejne spotkanie obywatelskie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk” odbędzie się 15 maja o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 61 przy ul. Siennej 26. Każdy będzie mógł zadać pytania zastępcom prezydenta oraz przedstawicielom jednostek miejskich i organizacji pozarządowych. Na miejscu będą też strażnicy miejscy.

Paweł Adamowicz podczas spotkania przedstawi inwestycje już zakończone oraz te, które są w trakcie realizacji. Opowie także o planowanych przedsięwzięciach w dzielnicy.

Od godz. 16.00 będą działały punkty informacyjne jednostek miejskich. Strażnicy miejscy zapraszają mieszkańców na swoje stoisko informacyjno-edukacyjne. Obecni na miejscu funkcjonariusze dzielnicowi chętnie odpowiedzą na pytania, przyjmą zgłoszenia, porozmawiają o porządkowych problemach, a także wysłuchają uwag i sugestii.

[gallery link="file" columns="1" ids="17639"]

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z mieszkańcami dzielnicy Przeróbka odbędzie się we wtorek, 15 maja w Szkole Podstawowej nr 61, przy ul. Siennej 26. Początek o godzinie 17.00.

 

Relacja ze spaceru gospodarskiego po dzielnicy Przeróbka prezydenta miasta i przedstawicieli jednostek miejskich na gdansk.pl…