Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców
Winieta 1
Winieta 1
Potrącenie na Słowackiego

Potrącenie pieszego na SłowackiegoPewien mężczyzna został potrącony, gdy przechodził przez przejście dla pieszych. Miał uraz głowy oraz złamaną nogę. O wypadku poinformował strażników świadek zdarzenia. Mundurowi udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy i zabezpieczyli miejsce wypadku.

Sobota, 7 lipca. Kilkanaście minut po godzinie 10.00 na ulicy Słowackiego do funkcjonariuszy z Referatu IV podjechał samochodem mężczyzna. Poinformował, że kilka minut wcześniej w pobliżu portu lotniczego doszło do potrącenia pieszego. Strażnicy natychmiast pojechali to sprawdzić.

Tuż za przejściem dla pieszych leżał mężczyzna. Miał obrażenia głowy i prawdopodobnie złamaną lewą nogę. Poszkodowanym zaopiekowali się świadkowie zdarzenia. Upewniliśmy się przez Stanowisko Kierowania, że karetka pogotowia jest w drodze i natychmiast przystąpiliśmy do udzielania pierwszej pomocy – mówi starszy inspektor Robert Koszykowski.

Po chwili na miejsce przyjechał zespół ratunkowy, który zajął się mężczyzną. Mundurowi ustalili sprawcę potrącenia i do czasu przybycia policji zabezpieczali miejsce wypadku.