Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Porządek w dzielnicach - ANKIETA

Jak co roku zapraszamy do udziału w ankiecie, dzięki której poznamy opinie gdańszczan o problemach porządkowych w ich dzielnicach. Wyniki konsultacji uwzględnimy przy planowaniu naszych zadań na przyszły rok. Wskazanymi przez mieszkańców zagadnieniami chcielibyśmy zająć się w pierwszej kolejności.
dłoń z długopisem ankieta

Mimo, że strażnicy doskonale znają dzielnice miasta oraz ich bolączki, bardzo chętnie słuchają, co w tej kwestii mają do powiedzenia gdańszczanie. Każdego dnia funkcjonariusze rozmawiają o problemach porządkowych z mieszkańcami, radami dzielnic, zarządcami nieruchomości i administratorami obiektów. Dodatkowo pod koniec każdego roku na stronie internetowej straży miejskiej publikowana jest ankieta. Jej wyniki są wykorzystywane przy określaniu priorytetowych zadań referatów dzielnicowych na najbliższe miesiące.

Na Państwa opinie czekamy do 30 listopada 2018 roku.

Ładuję...

Przypominamy, że każdy problem porządkowy można zgłosić nam na alarmowy numer 986, w referacie dzielnicowym (telefonicznie lub osobiście), jak również za pośrednictwem Gdańskiej Mapy Porządku.