Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców
Winieta 1
Winieta 1
Ponad półtora tysiąca na leczenie noworodków

Ponad półtora tysiąca na leczenie noworodków1580 złotych i 55 groszy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tyle zdecydowała się zapłacić za rejs z naszym patrolem wodnym osoba ukrywająca się pod pseudonimem Walker-X. Za kilka miesięcy zwycięzca licytacji wraz z osobą towarzyszącą wsiądzie na pokład naszej łodzi patrolowej.

Ponad półtora tysiąca na leczenie noworodkówHybrydowa jednostka model Parker 6100 o mocy 150 koni mechanicznych służy strażnikom do patrolowania miejskich akwenów: kanałów portowych, wód Motławy, Opływu Motławy, Martwej i Śmiałej Wisły. Zwycięzca aukcji sam wybierze termin, w którym zrealizuje wygraną. Ma na to czas od połowy maja do połowy września tego roku.

Rejs z patrolem wodnym Straż Miejska w Gdańsku wystawiła na licytację WOŚP już piąty raz. W tym roku fundacja zbiera pieniądze na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Wszystkim uczestnikom aukcji serdecznie dziękujemy!

Czytaj także: - Razem dla WOŚP – weź udział w aukcji! - Rekordowa licytacja, niezapomniany rejs - Trochę słońca, trochę wiatru – niecodzienny rejs z patrolem wodnym - Pieniądze dla WOŚP, atrakcje dla zwycięzców licytacji