Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Podziękowania dla strażników z Referatu III

Podziękowania dla strażników z Referatu IIIDo Straży Miejskiej w Gdańsku dotarły w ostatnich dniach podziękowania od mieszkańców.

"Chciałbym podziękować pracownikom Straży Miejskiej Referatu III przy ul. Lilli Wenedy za okazaną pomoc, jaką udzielili mi w dniu 10 maja ok. godz. 18.00. Jadąc motorowerem ul. Hallera na wysokości ul. Lilli Wenedy moja córka wsadziła nogę w tylne koło. Zatrzymałem się natychmiast i obok mnie zatrzymał się radiowóz Straży Miejskiej. Pomogli mi, to znaczy zadzwonili po pogotowie ratunkowe, zaopiekowali się córką oraz zabezpieczyli mój motorower, gdy musiałem jechać z córką do szpitala. Jeszcze raz gorąco dziękuję wraz z córką za okazaną pomoc. Z poważaniem. Piotr."

"Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego im. Obrońców Poczty Polskiej przy ul. Hallera 173 pragnie podziękować za pomyślną interwencję w naszym ogrodzie. Byliśmy mile zaskoczeni zaangażowaniem i pełną kompetencją funkcjonariuszy. Sprawy nas bardzo bulwersujące załatwili pozytywnie, wykazując duże zainteresowanie problemami naszego ogrodu. Interwencja była przeprowadzona 8.05.2013 r. w godzinach popołudniowych. Prezes ROD mgr Sabina Chinalska."

Wyrazy wdzięczności ze strony mieszkańców za pracę strażników można znaleźć w zakładce Podziękowania.