Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Podsumowanie Gdańskich Dni Sąsiadów 2013. Zapraszamy po nagrody!

Gdańskie Dni Sąsiadów 2013

Tegoroczna edycja Gdańskich Dni Sąsiadów była rekordowa. Odbyło się 117 spotkań, najwięcej w Ujeścisku-Łostowicach (14) i we Wrzeszczu (13). We wszystkich spotkaniach wzięło udział w sumie ponad 11 tysięcy ludzi z 26 gdańskich dzielnic i osiedli, a także z pięciu miejscowości w województwie pomorskim.

Podsumowanie Gdańskich Dni Sąsiadów, w tym losowanie i rozdanie nagród, miało miejsce 22 czerwca w Oliwie, w Galerii Sztuki Warzywniak, która obchodziła dwulecie swojej działalności. Organizatorzy nagrodzili 67 relacji ze spotkań sąsiedzkich. Nagrody ufundował między innymi Komendant Straży Miejskiej w Gdańsku.

Osoby, które jeszcze nie odebrały nagród za udział w konkursie, mogą to zrobić w komendzie Straży Miejskiej w Gdańsku przy ul. Elbląskiej 54/60. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30. Po odbiór mebli, parasoli, pawilonów ogrodowych czy grilla proponujemy przyjechać samochodem (wjazd od ul. Zawodników). Prosimy mieć przy sobie dowód osobisty, będzie potrzebny przy wydawaniu nagrody.

Lista nagród i nagrodzonych.