Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Piecki-Migowo: Porozmawiaj także ze strażnikami

Piecki-Migowo: Porozmawiaj także ze strażnikamiPo wakacyjnej przerwie Prezydent Miasta Gdańska zaprasza mieszkańców na kolejne spotkanie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk”. Tym razem debata odbędzie się w Pieckach-Migowie. O codziennych sprawach i problemach dzielnicy można będzie porozmawiać także ze strażnikami miejskimi.

Piecki-Migowo: Porozmawiaj także ze strażnikamiDo Państwa dyspozycji będziemy już od godz. 16:00. Na wszelkie pytania mieszkańców chętnie odpowiedzą funkcjonariusze Referatu Dzielnicowego V. Odwiedzających nasze stanowisko będziemy między innymi zachęcać do wypełnienia ankiety. Zależy nam, by mieszkańcy wskazali problemy porządkowe, z którymi borykają się na co dzień, oszacowali wpływ straży na poprawę ładu i porządku w dzielnicy, określili swoje zaufanie do funkcjonariuszy oraz ocenili jakość współpracy z nimi.

W ramach spotkania mieszkańcy będą mogli skorzystać również z wielu innych punktów informacyjnych jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych.

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z mieszkańcami dzielnicy Piecki-Migowo odbędzie się w środę, 9 września w godz. 17:00-18:30 w XX Liceum Ogólnokształcącym, przy ul. Dobrowolskiego 6.
Piecki-Migowo: Porozmawiaj także ze strażnikami