Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Orunia-Św. Wojciech-Lipce: Porozmawiaj także ze strażnikami

Orunia-Św. Wojciech-Lipce: Porozmawiaj także ze strażnikamiMieszkańcy dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce będą mogli porozmawiać z prezydentem Gdańska o tym, co dzieje się w ich najbliższym otoczeniu. Kolejne spotkanie obywatelskie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk” odbędzie się 11 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 16 przy ulicy Ubocze 3. W spotkaniu wezmą także udział zastępcy prezydenta oraz przedstawiciele jednostek miejskich i organizacji pozarządowych. Na miejscu nie zabraknie też strażników miejskich.

Prezydent opowie mieszkańcom o planowanych inwestycjach w ich dzielnicy. Przedstawi również przedsięwzięcia, które zostały zrealizowane w ostatnim czasie. Każdy, kto przyjdzie na spotkanie, będzie mógł porozmawiać z zastępcami prezydenta i zadać im pytania.

Od godziny 16.00 będą działały punkty informacyjne jednostek miejskich. Strażnicy miejscy zapraszają mieszkańców na swoje stoisko informacyjno-edukacyjne. Obecni na miejscu funkcjonariusze dzielnicowi chętnie odpowiedzą na pytania, przyjmą zgłoszenia, porozmawiają o problemach porządkowych, a także wysłuchają uwag i sugestii.

[gallery link="file" columns="1" ids="17417"]

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z mieszkańcami dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce odbędzie się w środę, 11 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 16, przy ul. Ubocze 3. Początek o godzinie 17.00.

 

Relacja ze spaceru gospodarskiego po dzielnicy Orunia-Św. Wojciech-Lipce prezydenta miasta i przedstawicieli jednostek miejskich na gdansk.pl…