Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców
Winieta 1
Winieta 1
Olszynka: Porozmawiaj także ze strażnikami

Mieszkańcy dzielnicy Olszynka będą mogli porozmawiać z prezydentem Gdańska o tym, co dzieje się w ich najbliższym otoczeniu. Spotkanie obywatelskie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk” odbędzie się 26 kwietnia o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 59 przy ul. Modrej 2. W spotkaniu wezmą udział również zastępcy prezydenta oraz przedstawiciele jednostek miejskich i organizacji pozarządowych. Na miejscu nie zabraknie także strażników miejskich.

Prezydent w czasie spotkania opowie o planowanych inwestycjach, a także przedstawi te, które już zostały zrealizowane lub są w trakcie realizacji. Każdy z mieszkańców będzie miał możliwość porozmawiać z zastępcami prezydenta i zadać im pytania.

Strażnicy miejscy zapraszają mieszkańców dzielnicy Olszynka na swoje stoisko informacyjno-edukacyjne od godz. 16:00. Funkcjonariusze dzielnicowi chętnie odpowiedzą na pytania, przyjmą zgłoszenia, porozmawiają o porządkowych problemach, a także wysłuchają uwag i sugestii.

[gallery link="file" columns="1" ids="15772"]

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z mieszkańcami dzielnicy Olszynka odbędzie się w środę, 26 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 59 przy ul. Modrej 2. Początek o godzinie 17:00.

  Spotkania prezydenckie poprzedza spacer gospodarski. Ten odbył się 19 kwietnia. Relacja ze spaceru gospodarskiego po dzielnicy Olszynka prezydenta miasta i przedstawicieli jednostek miejskich na gdansk.pl…