Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Oliwa: Porozmawiaj także ze strażnikami

Prezydent miasta ponownie spotka się z gdańszczanami. Tym razem spotkanie obywatelskie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk” odbędzie się 21 marca o godz. 17:00 w Zespole Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych przy ul. Czyżewskiego 31. Mieszkańcy Oliwy będą mogli porozmawiać z zastępcami prezydenta, przedstawicielami jednostek miejskich i organizacji pozarządowych. Na miejscu będą również strażnicy miejscy.

Prezydent w czasie spotkania opowie o planowanych inwestycjach, a także przedstawi te, które już zostały zrealizowane lub są w trakcie realizacji. Każdy z mieszkańców będzie miał możliwość porozmawiania z zastępcami prezydenta i zadać im pytania.

Strażnicy miejscy zapraszają mieszkańców Oliwy na swoje stoisko informacyjno-edukacyjne od godz. 16:00. Na miejscu funkcjonariusze dzielnicowi chętnie odpowiedzą na pytania, przyjmą zgłoszenia, porozmawiają o porządkowych problemach, a także wysłuchają uwag i sugestii.

[gallery link="file" columns="1" ids="15566"]

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z mieszkańcami dzielnicy Oliwa odbędzie się we wtorek, 21 marca w Zespole Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych przy ul. Czyżewskiego 31. Początek o godzinie 17:00.

Relacja ze spaceru gospodarskiego po Oliwie zastępcy prezydenta miasta i przedstawicieli jednostek miejskich na gdansk.pl…