Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Ogłoszenie o naborze na stanowisko pomocnicze – Psychologa

STRAŻ MIEJSKA W GDAŃSKU ul. Elbląska 54/60 80-724 Gdańsk

ogłasza nabór na wolne stanowisko pomocnicze: Psychologa w wymiarze ½ etatu

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w grudniu 2015r. w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych wynosi mniej niż 6%

  1. Wymagania formalne na powyższe stanowisko:
    • obywatelstwo polskie,
    • zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,
    • niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za ścigane z oskarżenia publicznego umyślnie popełnione przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
    • nieposzlakowana opinia,
    • wykształcenie wyższe - psychologiczne,
    • uprawnienia psychologa (dyplom psychologa).
  2. Wymaganie niezbędne:
    • minimum 3-letniego doświadczenia w pracy psychologa,
    • ukończenia kursów/szkoleń z zakresu pomocy psychologicznej i/lub interwencji kryzysowej,
    • znajomości zagadnień z zakresu psychologii organizacyjnej,
    • znajomości pakietu MS Office, a w szczególności programu Power Point,
    • umiejętność dobrej organizacji pracy, współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi,
    • umiejętność rozwiązywania problemów,
    • umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • odpowiedzialność,
    • samodzielność w działaniu,
    • bezstronność,
    • dyspozycyjność.
  3. Dodatkowym atutem będzie:
    • doświadczenie pracy w służbach mundurowych,
    • zamieszkanie na terenie Trójmiasta.
  4. Ogólny zakres obowiązków na zajmowanym stanowisku:
    • prowadzenie działalności doradczej, dydaktycznej, w tym przygotowanie, opracowanie oraz realizowanie programów szkoleniowych dla pracowników,
    • udział w procedurze naboru pracowników,
    • badanie czynników związanych z jakością i atmosferą pracy,
    • diagnozowanie problemów środowiska pracy,
    • udzielanie pomocy merytorycznej przy rozwiązywaniu konfliktów i sytuacji trudnych pracowników,
    • sprawowanie profilaktycznej i interwencyjnej opieki psychologicznej nad pracownikami,
    • udzielanie konsultacji, porad i indywidualnej pomocy psychologicznej,
    • prowadzenie interwencji w sytuacjach kryzysowych i nadzwyczajnych,
    • prowadzenie niezbędnej dokumentacji z prowadzonych czynności.
  5. Warunki pracy:
    • Teren miasta Gdańska, również w obiektach nieprzystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych,
    • ½ etatu,
    • pierwsza umowa na czas określony,
    • wynagrodzenie zasadnicze przy pełnym etacie 3550 zł (brutto)
    • premia regulaminowa,
    • dodatek za staż pracy,
    • planowane zatrudnienie od 01.03.2016r.
  6. Wymagane dokumenty:
    • CV,
    • List motywacyjny,
    • Wypełniony kwestionariusz osobowy dla osób ubiegających się o zatrudnienie (do pobrania na stronie internetowej: www.strazmiejska.gda.pl lub BIP Straży Miejskiej w Gdańsku ),
    • Oświadczenie o niekaralności oraz o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celu realizacji procesu rekrutacji (do pobrania na stronie internetowej: www.strazmiejska.gda.pl lub BIP Straży Miejskiej w Gdańsku),
    • Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz ukończenie kursów/szkoleń z zakresu pomocy psychologicznej i/lub interwencji kryzysowej,
    • Kserokopie dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy.
    • (Uwaga: CV, list motywacyjny, wypełniony kwestionariusz osobowy dla osób ubiegających się o zatrudnienie i oświadczenie o niekaralności oraz o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych - należy podpisać własnoręcznie).
  7. Termin składania dokumentów:
    • Oferty zawierające komplet wymaganych dokumentów w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Oferta pracy na stanowisko Psychologa” prosimy składać w Kancelarii Straży Miejskiej w Gdańsku przy ul. Elbląskiej 54/60 do dnia 12.02.2016 do godziny 15.30, (liczy się data wpływu oferty do Kancelarii Straży Miejskiej w Gdańsku).
  8. Informacje:
    • Aplikacje niekompletne, własnoręcznie nie podpisane lub które wpłyną do Straży Miejskiej po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.
    • Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, wyłonionymi przez komisję rekrutacyjną na podstawie analizy dokumentów aplikacyjnych.