Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Oferta pracy

Straż Miejska w Gdańsku, ogłasza nabór na wolne stanowiska urzędnicze strażnika miejskiego:

od Młodszego inspektora do Starszego inspektora ds. komunikacji społecznej

  1. Wymagania niezbędne na powyższe stanowisko:
    • obywatelstwo polskie,
    • ukończone 21 lat,
    • korzystanie z pełni praw publicznych,
    • nienaganna opinia,
    • sprawność pod względem fizycznym i psychicznym,
    • niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za ścigane z oskarżenia publicznego i umyślnie popełnione przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
    • wykształcenie wyższe: socjologia, dziennikarstwo, komunikacja społeczna, public relations, politologia,
    • uregulowany stosunek do służby wojskowej.
  2. Wymagania dodatkowe - mile widziane:
    • biegła znajomość obsługi aplikacji biurowych, programów graficznych, audiowizualnych DTP,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • doświadczenie w komunikacji społecznej bądź pełnienie funkcji rzecznika prasowego,
    • prawo jazdy (B),
    • praktyczne umiejętności przygotowania i zarządzania projektami,
    • umiejętność obsługi forów i portali społecznościowych,
    • ukończony kurs podstawowy dla strażników gminnych/miejskich.
  3. Ogólny zakres obowiązków na zajmowanym stanowisku:
    • inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do poprawy komunikacji społecznej pomiędzy mieszkańcami a Strażą,
    • realizacja założeń polityki informacyjno-prasowej oraz promowanie właściwego wizerunku Straży w mediach,
    • doraźne pełnienie obowiązków rzecznika prasowego,
    • gromadzenie i analizowanie informacji o działalności Straży publikowanych w środkach masowego przekazu oraz przygotowanie wyjaśnień i polemik,
    • opracowanie i realizacja projektów promujących działania Straży,
    • archiwizacja informacji medialnych dotyczących działalności Straży,
    • współpraca z innymi komórkami Straży w zakresie realizowanych zadań,
    • ochrona porządku publicznego na terenie Miasta Gdańska,
    • realizacja zadań i obowiązków nałożonych przez Ustawą o strażach gminnych i akty prawa miejscowego.
  4. Warunki pracy:
    • praca dwuzmianowa,
    • do 12 godzin w równoważnym systemie czasu pracy,
    • przeciętnie 40 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy przez wszystkie dni tygodnia,
    • umowa o pracę na czas określony,
    • planowane zatrudnienie od 15 kwietnia 2013 r.
  5. Wymagane dokumenty:
    1. CV,
    2. list motywacyjny,
    3. kwestionariusz personalny kandydata (do pobrania na stronie BIP Straży Miejskiej),
    4. kserokopia książeczki wojskowej (strony z wpisami, oryginał do wglądu),
    5. kserokopię dyplomu ukończenia szkoły średniej lub uczelni (oryginał do wglądu),
    6. oświadczenie o niekaralności dla strażnika miejskiego (do pobrania na stronie BIP Straży Miejskiej w Gdańsku).

Termin i miejsce składania dokumentów:

Oferty zawierające komplet wymaganych dokumentów w zaklejonej kopercie z dopiskiem „oferta pracy na stanowisko Młodszy inspektor - Starszy inspektor ds. komunikacji społecznej” prosimy składać w Kancelarii Straży Miejskiej w Gdańsku przy ul. Elbląskiej 54/60 do dnia 05.03.2013r. do godz. 15.30.

Informacje:

Aplikacje niekompletne, zawierające dokumenty własnoręcznie nie podpisane lub które wpłyną do Straży Miejskiej po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.