Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Odpoczywaj, rób zdjęcia - nagrody czekają!

Odpoczywaj, rób zdjęcia - nagrody czekają!Wakacje minęły bezpowrotnie. Na pewno pozostało po nich mnóstwo miłych wspomnień oraz wiele fotografii. Do końca września jest jeszcze czas, aby przejrzeć albumy i wybrać te zdjęcia, na których widać, że wolne dni spędzane były bezpiecznie i z rozwagą. Trwa konkurs fotograficzny Straży Miejskiej w Gdańsku pod hasłem „Bezpieczeństwo na wakacjach”. Mogą w nim uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Każdy, kto zechce wziąć udział w konkursie, powinien dostarczyć nam do 30 września 2015 roku nie więcej niż 5 fotografii w formacie 15 x 21 cm, podpisanych imieniem i nazwiskiem. Do zdjęć koniecznie trzeba dołączyć podpisane oświadczenie (załącznik do pobrania) wraz z adresem email lub numerem telefonu. Materiały te powinny zostać przesłane pocztą na adres Straży Miejskiej w Gdańsku, ul. Elbląska 54/60, 80-724 Gdańsk z dopiskiem „Konkurs fotograficzny” (decyduje data stempla pocztowego). Można je też dostarczyć osobiście do siedziby straży (pokój C2, inspektorzy ds. komunikacji społecznej).

Atrakcyjne nagrody (m.in. cyfrowe aparaty fotograficzne) zostaną przyznane w dwóch kategoriach wiekowych: do 10 lat oraz od 11 do 16 lat. Komisja oceni zgodność zdjęć z tematem konkursu, pomysłowość twórców oraz walory artystyczne pracy.

Finał konkursu odbędzie się 10 października 2015 roku o godzinie 11:00 w siedzibie Straży Miejskiej w Gdańsku. Jego uczestnicy opowiedzą, w jakich okolicznościach powstały ich zdjęcia. Będą też zobowiązani do dostarczenia nam (najpóźniej w dniu finału) cyfrowej wersji fotografii na CD lub USB.

Głównym organizatorem konkursu jest Straż Miejska w Gdańsku. Partnerami inicjatywy są: Miasto Gdańsk oraz Kosycarz Foto Press.

Uwaga, ważne!

REGULAMIN KONKURSU (do pobrania) OŚWIADCZENIE (do pobrania) PLAKAT (do pobrania)

Czytaj także:

- Znamy zwycięzców Konkursu Fotograficznego 2014!