Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Odpoczywaj, rób zdjęcia – nagrody czekają!

Odpoczywaj, rób zdjęcia – nagrody czekają!Trwa odliczanie dni do kolejnych wakacji. Jak co roku będziemy trzymać kciuki, aby letni wypoczynek był dla każdego udany i bezpieczny. Jednocześnie liczymy, że najmłodsi zechcą podzielić się z nami miłymi wspomnieniami utrwalonymi na fotografiach. Kolejny raz ogłaszamy konkurs fotograficzny Straży Miejskiej w Gdańsku pod hasłem „Bezpieczeństwo na wakacjach”. Jest on adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Przede wszystkim chodzi nam o zdjęcia, na których widać, że wolne dni spędzane były bezpiecznie i z rozwagą. Do 10 września 2016 jest czas na dostarczenie nam maksymalnie 5 fotografii w formacie 15 x 21 cm, podpisanych imieniem i nazwiskiem. Do zdjęć koniecznie trzeba dołączyć podpisane oświadczenie (załącznik do pobrania) wraz z adresem email lub numerem telefonu. Materiały te powinny zostać przesłane pocztą na adres Straży Miejskiej w Gdańsku, ul. Elbląska 54/60, 80-724 Gdańsk z dopiskiem „Konkurs fotograficzny” (decyduje data stempla pocztowego). Można je też dostarczyć osobiście do siedziby straży (pokój C2, inspektorzy ds. komunikacji społecznej).

Atrakcyjne nagrody (m.in. cyfrowe aparaty fotograficzne) zostaną przyznane w dwóch kategoriach wiekowych: do 10 lat oraz od 11 do 16 lat. Komisja oceni zgodność zdjęć z tematem konkursu, pomysłowość twórców oraz walory artystyczne pracy.

Finał konkursu odbędzie się 24 września 2016 roku o godzinie 11:00 w siedzibie Straży Miejskiej w Gdańsku. Mamy nadzieję, że laureaci opowiedzą nam wówczas osobiście, w jakich okolicznościach powstały ich zdjęcia. Przy okazji muszą nam też dostarczyć (najpóźniej w dniu finału) cyfrową wersję fotografii na CD lub USB.

Głównym organizatorem konkursu jest Straż Miejska w Gdańsku. Partnerami inicjatywy są: Miasto Gdańsk oraz Kosycarz Foto Press.

Uwaga, ważne!

REGULAMIN KONKURSU (do pobrania) OŚWIADCZENIE (do pobrania)

Czytaj także: - Mali mistrzowie fotografii odebrali nagrody - Znamy zwycięzców Konkursu Fotograficznego 2014!

[gallery link="file" columns="1" ids="14401"]