Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Nowy Port: Porozmawiaj także ze strażnikami

Prezydent Gdańska będzie rozmawiał z mieszkańcami Nowego Portu. Spotkanie obywatelskie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk” odbędzie się 21 czerwca o godz. 17.00 w Zespole Szkół Morskich im. Bohaterskich Obrońców Westerplatte przy ul. Wyzwolenia 8. W trakcie debaty będzie możliwość rozmowy z zastępcami prezydenta, przedstawicielami jednostek miejskich i organizacji pozarządowych. Na miejscu będą też strażnicy miejscy.

Paweł Adamowicz podczas spotkania przedstawi inwestycje już zakończone oraz te, które są w trakcie realizacji. Opowie także o planowanych przedsięwzięciach. Każdy z mieszkańców będzie miał możliwość porozmawiać z zastępcami prezydenta i zadać im pytania.

Od godz. 16.00 będą działały punkty informacyjne jednostek miejskich. Strażnicy miejscy zapraszają mieszkańców na swoje stoisko informacyjno-edukacyjne. Obecni na miejscu funkcjonariusze dzielnicowi chętnie odpowiedzą na pytania, przyjmą zgłoszenia, porozmawiają o porządkowych problemach, a także wysłuchają uwag i sugestii.

  [gallery link="file" columns="1" ids="15995"]

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z mieszkańcami dzielnicy Nowy Port odbędzie się w środę, 21 czerwca w Zespole Szkół Morskich przy ul. Wyzwolenia 8. Początek o godzinie 17:00.

  Relacja ze spaceru gospodarskiego po dzielnicy Nowy Port zastępcy prezydenta miasta i przedstawicieli jednostek miejskich na gdansk.pl…