Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Mój dom, moja dzielnica, moje miasto – Osowa

Mój dom, moja dzielnica, moje miasto – Osowa

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz spotkał się z mieszkańcami dzielnicy Osowa.

Podczas spotkania, które odbyło się 25 kwietnia o godz. 17.00 w Gimnazjum nr 33 przy ul. Wodnika 57, mieszkańcy mieli możliwość składania wniosków oraz mogli korzystać z wiedzy osób, obsługujących punkty informacyjne. Straż Miejska w Gdańsku informowała mieszkańców o zakresie swojego działania i posiadanych uprawnieniach. Ponadto przyjmowała zgłoszenia od mieszkańców. Zgłoszenia w większości dotyczyły problemu zaśmiecania terenów niezagospodarowanych oraz problemu przepełnionych pojemników na odpady. Według mieszkańców zbyt mała ilość pojemników wpływa na lekceważenie przez właścicieli psów obowiązków, dotyczących utrzymywania zwierząt domowych na terenie miasta Gdańsk. Zwrócenie uwagi sąsiadowi jest bezskuteczne w sytuacji gdy twierdzi, że w pobliżu brakuje pojemnika, do którego mógłby wyrzucić torebkę z psimi nieczystościami – mówi jedna z mieszkanek dzielnicy Osowa.

Następne spotkanie Prezydenta z mieszkańcami z cyklu: „Mój dom, moja dzielnica, moje miasto” odbędzie się 8 maja w dzielnicy Gdańsk Przymorze Małe.

[wpspoiler name="Fotorelacja -Mój dom, moja dzielnica, moje miasto – Osowa"][gallery link="file" ids="7692,7693,7694,7695,7696,7697,7698,7699,7700"][/wpspoiler]