Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Młyniska: Twoja dzielnica – Twój Gdańsk

Młyniska: Prezydent rozmawiał z mieszkańcamiPonad 100 mieszkańców Młynisk przyszło do Zespołu Szkół Energetycznych przy ulicy Reja 25, by porozmawiać z prezydentem Pawłem Adamowiczem. Opowiedzieli mu, jak wygląda życie w ich dzielnicy i z jakimi problemami spotykają się tu na co dzień. Spotkanie odbyło się 1 lutego w ramach cyklu „Twoja Dzielnica-Twój Gdańsk”.

Prezydent mówił między innymi o inwestycjach w dzielnicy. Zarówno tych zrealizowanych, jak również planowanych w najbliższym czasie. Po spotkaniu ogólnym do dyspozycji mieszkańców zostali zastępcy prezydenta.

Młyniska: Prezydent rozmawiał z mieszkańcamiPrzeczytaj relację ze spotkania na: gdansk.pl

Na spotkaniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli straży miejskiej. Mieszkańcy bardzo chętnie dzielili się z nimi spostrzeżeniami dotyczącymi bezpieczeństwa i porządku w ich dzielnicy. Na stanowisku straży miejskiej uczestnicy spotkania mogli znaleźć liczne materiały edukacyjne i informacyjne.

Dzielnicę Młyniska obejmuje swoim zasięgiem Referat II Straży Miejskiej w Gdańsku, z siedzibą przy ulicy Elbląskiej 54/60, tel. 58 301 30 11 wew. 150.

Wszelkie problemy porządkowe na terenie miasta można zgłaszać strażnikom miejskim, dzwoniąc na bezpłatny, alarmowy numer 986.