Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców
Winieta 1
Winieta 1
Młyniska: Porozmawiaj także ze strażnikami

Młyniska: Porozmawiaj także ze strażnikamiPrezydent Gdańska będzie rozmawiał z mieszkańcami dzielnicy Młyniska o tym, co dzieje się w ich najbliższym otoczeniu. Paweł Adamowicz zaprasza na kolejne spotkanie obywatelskie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk”. W debacie wezmą udział zastępcy prezydenta oraz przedstawiciele jednostek miejskich i organizacji pozarządowych. Na miejscu będą też strażnicy miejscy. Spotkanie odbędzie się w środę, 1 lutego.

Młyniska: Porozmawiaj także ze strażnikamiPrezydent przekaże mieszkańcom informacje, jakie inwestycje były realizowane ostatnio w ich dzielnicy. Opowie też o planowanych przedsięwzięciach. Każdy będzie mógł porozmawiać z zastępcami prezydenta i zadać im pytania.

Na swoje stoisko informacyjno-edukacyjne zapraszają mieszkańców strażnicy miejscy. Mundurowi będą na miejscu od godziny 16:00. Chętnie odpowiedzą na pytania, przyjmą zgłoszenia, porozmawiają o porządkowych problemach dzielnicy, wysłuchają uwag i sugestii.

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z mieszkańcami dzielnicy Młyniska odbędzie się w środę, 1 lutego w Zespole Szkół Energetycznych przy ul. Mikołaja Reja 25. Początek o godzinie 17:00.

[gallery link="file" columns="1" ids="15247"]