Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Matarnia: Twoja dzielnica - Twój Gdańsk

Matarnia: Twoja dzielnica - Twój GdańskMieszkańcy Matarni rozmawiali z prezydentem Pawłem Adamowiczem i jego zastępcami. Kolejne spotkanie z cyklu „Twoja dzielnica Twój Gdańsk” odbyło się w czwartek 3 listopada w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 23 przy ul. Słabego 6. Na debatę przyszło około 150 osób.

Paweł Adamowicz mówił między innymi o planowanych i zrealizowanych inwestycjach w dzielnicy. Później do dyspozycji mieszkańców byli zastępcy prezydenta Gdańska.

Przeczytaj relację ze spotkania na: gdansk.pl

Matarnia: Twoja dzielnica - Twój GdańskW spotkaniu "Twoja dzielnica - Twój Gdańsk" jak zawsze uczestniczyli przedstawiciele straży miejskiej. Nasze stanowisko chętnie odwiedzali nie tylko mieszkańcy, ale też członkowie utworzonej kilka miesięcy temu Rady Dzielnicy. Dla nich była to okazja, by porozmawiać z kierownikiem Referatu Dzielnicowego IV oraz ze strażnikiem rejonowym.

Mundurowi przyjmowali od mieszkańców zgłoszenia dotyczące spraw porządkowych, słuchali też uwag i sugestii. Na naszym stanowisku można było znaleźć materiały edukacyjne i informacyjne oraz plakaty.

Dzielnicę Matarnia obejmuje swoim zasięgiem Referat IV Straży Miejskiej w Gdańsku, z siedzibą przy ul. Orfeusza 2, tel. 58 344 32 84.

Wszelkie problemy porządkowe na terenie miasta można zgłaszać strażnikom miejskim dzwoniąc pod bezpłatny, alarmowy numer 986.