Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Matarnia: Porozmawiaj także ze strażnikami

Matarnia: Porozmawiaj także ze strażnikamiW Matarni odbędzie się kolejne spotkanie obywatelskie z cyklu "Twoja dzielnica - Twój Gdańsk". O inwestycjach zrealizowanych i planowanych, jak również o codziennych problemach dzielnicy porozmawia z mieszkańcami prezydent Paweł Adamowicz. W debacie wezmą udział jego zastępcy oraz przedstawiciele jednostek miejskich i pozarządowych organizacji. Na miejscu będą też jak zawsze strażnicy miejscy.

Spotkanie z mieszkańcami Matarni odbędzie się w czwartek 3 listopada o godzinie 17:00 w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 23 przy ul. Słabego 6. Informacyjno-edukacyjne stoisko straży miejskiej czynne będzie już od godziny 16:00. Mundurowi odpowiedzą na pytania mieszkańców, przyjmą też zgłoszenia. Chętnie porozmawiają o porządkowych problemach dzielnicy, wysłuchają uwag i sugestii. Zapraszamy!

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z mieszkańcami dzielnicy Matarnia odbędzie się w czwartek 3 listopada w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 23 przy ul. majora M. Słabego 6. Początek o godzinie 17:00.

[gallery link="file" columns="1" ids="14977"]

Czytaj także: - Przejście poboczem, ziemniaki w prezencie i szukanie rozwiązań na wyjazd ze sklepu, czyli prezydencki spacer po Matarni