Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Łostowice-Ujeścisko: Prezydent rozmawiał z mieszkańcami

Łostowice-Ujeścisko: Prezydent rozmawiał z mieszkańcamiOkoło 70 mieszkańców dzielnicy Łostowice-Ujeścisko uczestniczyło w rozmowie z prezydentem Pawłem Adamowiczem. Kolejne spotkanie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk” odbyło się w środę 4 listopada w Szkole Podstawowej nr 12 przy ulicy Człuchowskiej. Wzięli w nim udział także strażnicy miejscy.

Mieszkańcy mogli porozmawiać z funkcjonariuszami, zgłosić potrzebę interwencji lub po prostu podzielić się uwagami na temat pracy mundurowych. Na przygotowanym przez straż stoisku dostępne były liczne materiały edukacyjne i informacyjne, plakaty oraz zakupione przez miasto torebki na psie nieczystości. Można było też obejrzeć animowane filmy edukacyjne, które powstały w ramach kampanii „Razem dbamy o nasze miasto”.

Dzielnicę Łostowice-Ujeścisko obejmuje swoim zasięgiem Referat V Straży Miejskiej w Gdańsku, z siedzibą przy ul. Wilanowskiej 2.

Przypominamy, że wszelkie problemy porządkowe na terenie miasta można zgłaszać strażnikom miejskim dzwoniąc pod bezpłatny, alarmowy numer 986.

Przeczytaj relację ze spotkania na: www.gdansk.pl