Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Letnica: Prezydent rozmawiał z mieszkańcami

Letnica: Prezydent rozmawiał z mieszkańcamiPonad sto osób przyszło porozmawiać z prezydentem Pawłem Adamowiczem o blaskach i cieniach życia w Letnicy. Kolejne spotkanie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk” odbyło się w środę 7 października w siedzibie AmberExpo. Jego uczestnikami byli jak zwykle reprezentanci miejskich instytucji, między innymi straży miejskiej.

Letnica: Prezydent rozmawiał z mieszkańcamiNa przygotowanym przez nas stoisku można było znaleźć między innymi liczne materiały informacyjne i edukacyjne oraz zakupione przez miasto torebki na psie nieczystości. Każdy uczestnik spotkania mógł porozmawiać z funkcjonariuszami, zadać nurtujące go pytania lub podzielić się uwagami na temat pracy mundurowych.

Letnicę obejmuje swoim zasięgiem Referat Dzielnicowy III Straży Miejskiej w Gdańsku, z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 186.

Przypominamy, że wszelkie problemy porządkowe na terenie miasta lub potrzebę interwencji mieszkańcy mogą zgłaszać strażnikom miejskim dzwoniąc pod bezpłatny, alarmowy numer 986.

Przeczytaj relację ze spotkania na: www.gdansk.pl