Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Krakowiec, Górki Zachodnie: Porozmawiaj także ze strażnikami

Krakowiec, Górki Zachodnie: Porozmawiaj także ze strażnikami

Gdańszczanie znów będą mogli porozmawiać z prezydentem miasta. Spotkanie obywatelskie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk” odbędzie się 7 marca o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 62 przy ul. Kępnej 38. Mieszkańcy Krakowca i Górek Zachodnich będą mieli możliwość zadania pytań zastępcom prezydenta, przedstawicielom jednostek miejskich i organizacji pozarządowych. Na miejscu będą również strażnicy miejscy.

Prezydent Paweł Adamowicz przedstawi inwestycje już zakończone oraz te, które są w trakcie realizacji. Opowie również o przedsięwzięciach planowanych w dzielnicach.

Od godz. 16.00 będą działały punkty informacyjne jednostek miejskich. Strażnicy miejscy zapraszają mieszkańców na swoje stoisko informacyjno-edukacyjne. Funkcjonariusze dzielnicowi chętnie odpowiedzą na pytania, przyjmą zgłoszenia, porozmawiają o porządkowych problemach, a także wysłuchają uwag i sugestii.

  [gallery link="file" columns="1" ids="17190"]

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z mieszkańcami dzielnic: Krakowiec i Górki Zachodnie odbędzie się w środę, 7 marca w Szkole Podstawowej nr 62 przy ul. Kępnej 38. Początek o godzinie 17:00.

  Przeczytaj relację ze spaceru gospodarskiego po dzielnicach Krakowiec i Górki Zachodnie prezydenta miasta i przedstawicieli jednostek miejskich na gdansk.pl…