Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Konkurs wiedzy o straży rozstrzygnięty!

Łukasz Szulc - zwycięzca Konkursu Wiedzy o Straży Miejskiej "Znasz straż? Sprawdź się!" 2015 wraz z jurorami: Agnieszką Solecką i Tomaszem SiekanowiczemŁukasz Szulc z Gdańska zwycięzcą tegorocznej edycji Konkursu Wiedzy o Straży Miejskiej „Znasz straż? Sprawdź się!”. Laureat bezbłędnie odpowiedział na pięć pytań finałowych i wygrał główną nagrodę. Zabawa została rozstrzygnięta w sobotę 5 grudnia w siedzibie Straży Miejskiej w Gdańsku.

Oprócz dyplomu zwycięzca otrzymał markowy, elegancki zestaw przyborów do pisania (wieczne pióro i długopis), album „Fot. Kosycarz – Niezwykłe zwykłe zdjęcia z lotu ptaka” oraz zestaw naszych upominków.

W pierwszym etapie tegorocznego konkursu wzięło udział 20 osób. Test wiedzy można było uzupełnić na naszej stronie internetowej w dniach 2-23 listopada. Sześciu uczestników z najlepszymi wynikami zaprosiliśmy do finału.

Bardzo miłym akcentem tegorocznego konkursu był mail od pani Anny, która wzięła udział w pierwszym etapie zabawy. Wypełniłam test, ponieważ przygotowywałam się do rozmowy rekrutacyjnej w straży miejskiej w miejscowości, w której mieszkam - 30 kilometrów od Warszawy. Myślę, że bez czytania uchwały o działalności straży w Gdańsku i tak uzyskałam sporo punktów. (Ile? Tego nie zdradzimy…!) W każdym razie Państwa test ukierunkował mnie i w pewnym sensie pomógł – napisała uczestniczka naszej zabawy. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy okazać się pomocni. Mocno ściskamy kciuki za powodzenie Pani Anny podczas rekrutacji do straży!

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie.