Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Kokoszki: Porozmawiaj także ze strażnikami

Kokoszki: Porozmawiaj także ze strażnikamiNa jakie uciążliwości narażeni są na co dzień mieszkańcy Kokoszek? Czego brakuje im najbardziej? Co można zrobić, by żyło im się lepiej? Odpowiedzi na te pytania powinna przynieść kolejna debata z cyklu Twoja Dzielnica - Twój Gdańsk.

Kokoszki: Porozmawiaj także ze strażnikamiPrezydent miasta w miniony czwartek odwiedził dzielnicę i na miejscu zapoznał się z niektórymi problemami. Natomiast w najbliższą środę Paweł Adamowicz porozmawia z mieszkańcami. Na miejscu będą także zastępcy Prezydenta Gdańska, funkcjonariusze straży miejskiej oraz przedstawiciele innych jednostek miejskich i organizacji pozarządowych.

Strażnikom  miejskim z Referatu V można będzie zadać pytania lub zgłosić potrzebę interwencji. Liczymy też, że mieszkańcy sięgną po formularze ankiet i wskażą nam najważniejsze problemy porządkowe dzielnicy. Do Państwa dyspozycji będziemy już od godziny 16:00.

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z mieszkańcami dzielnicy Kokoszki odbędzie się w środę, 3 lutego w godz. 17:00-18:30 w Pozytywnej Szkole Podstawowej, przy ul. Azaliowej 18

[gallery link="file" columns="1" ids="13906"] Przeczytaj relację z wizyty prezydenta Pawła Adamowicza w Kokoszkach na: gdansk.pl