Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Jasień: Porozmawiaj także ze strażnikami

Jasień: Porozmawiaj także ze strażnikamiMieszkańcy kolejnej dzielnicy Gdańska mają okazję spotkać się z prezydentem miasta i porozmawiać o tym, co dzieje się wokół nich. O inwestycjach zrealizowanych oraz planowanych w ich najbliższym otoczeniu opowie Paweł Adamowicz. Potem mieszkańcy będą mogli zadać pytania zastępcom prezydenta, strażnikom miejskim oraz przedstawicielom jednostek miejskich i organizacji pozarządowych.

Jasień: Porozmawiaj także ze strażnikami61. debata z cyklu Twoja Dzielnica – Twój Gdańsk odbędzie się w środę 18 maja w Jasieniu. Informacyjno-edukacyjne stoisko straży miejskiej będzie czynne już od godziny 16:00. Nasi przedstawiciele przyjmą od mieszkańców zgłoszenia interwencji, sugestie, uwagi i inne wskazówki. Chętnie porozmawiają o problemach porządkowych dzielnicy, odpowiedzą też na pytania.

Czego brakuje mieszkańcom Jasienia? Czytaj na: gdansk.pl  
Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z mieszkańcami dzielnicy Jasień odbędzie się w środę, 18 maja w godz. 17:00-18:30 w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 2, przy ul. Stolema 59
  [gallery link="file" columns="1" ids="14306"]