Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców
Winieta 1
Winieta 1
Gospodarska wizyta na Chełmie

Gospodarska wizyta na ChełmieKolejne – 48 – spotkanie z Prezydentem Miasta Gdańska z cyklu "Mój dom, moja dzielnica, moje miasto" odbędzie się na Chełmie.

Spotkanie z mieszkańcami dzielnicy będzie miało miejsce w czwartek, 5 czerwca w godz.17:00 - 18:30 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Gdańsku przy ul. Chałubinskiego 13.

Już od godz. 16.00 rozpoczną się dyżury, w trakcie których mieszkańcy będą mogli m.in. porozmawiać ze strażnikami miejskimi na temat najistotniejszych problemów porządkowych swojej dzielnicy, a także spróbować swoich sił w quizie „Znasz Straż? – sprawdź się!”, w którym będzie można wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Do dyspozycji mieszkańców będą również punkty informacyjne Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, Gdańskich Inwestycji Komunalnych, Saur Neptun Gdańsk, Gdańskiej Infrastruktury Wodociągowo-Kanalizacyjnej, Zarządu Transportu Miejskiego, Referatu Profilaktyki i Promocji Zdrowia UMG, Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” oraz Europejskiego Centrum Solidarności.

Gospodarska wizyta na Chełmie