Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Brzeźno: Porozmawiaj także ze strażnikami

Brzeźno: Porozmawiaj także ze strażnikamiPrezydent miasta ponownie spotka się z gdańszczanami. Tym razem spotkanie obywatelskie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk” odbędzie się 26 lutego o godz. 17.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 10 przy ul. Krasickiego 10. Mieszkańcy Brzeźna będą mogli porozmawiać z zastępcami prezydenta, przedstawicielami jednostek miejskich i organizacji pozarządowych. Na miejscu będą również strażnicy miejscy.

Prezydent w czasie spotkania opowie o planowanych inwestycjach, a także przedstawi te, które zostały już zakończone lub są w trakcie realizacji. Każdy z mieszkańców będzie miał możliwość porozmawiania z zastępcami prezydenta i zadania im pytań.

Strażnicy miejscy zapraszają mieszkańców Brzeźna na swoje stoisko informacyjno-edukacyjne od godziny 16.00. Na miejscu funkcjonariusze dzielnicowi chętnie odpowiedzą na pytania, przyjmą zgłoszenia, porozmawiają o porządkowych problemach, a także wysłuchają uwag i sugestii.

[gallery link="file" columns="1" ids="17138"]

Spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z mieszkańcami dzielnicy Brzeźno odbędzie się w poniedziałek, 26 lutego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 10 przy ul. Krasickiego 10. Początek o godzinie 17:00.