Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Biskupia Górka: Prezydent rozmawiał z mieszkańcami

Biskupia Górka: Prezydent rozmawiał z mieszkańcamiZa nami 57. spotkanie z cyklu „Twoja Dzielnica – Twój Gdańsk”. Tym razem prezydent Paweł Adamowicz odwiedził Biskupią Górkę, by porozmawiać z jej mieszkańcami. Do Szkoły Podstawowej nr 21 przy ulicy Na Stoku 43 przyszło ponad sto osób. Spotkanie odbyło się w środę, 20 stycznia.

Prezydent Gdańska przedstawił mieszkańcom plan rewitalizacji dzielnicy i poinformował jakich zmian mogą spodziewać się mieszkańcy w najbliższych latach. Wśród uczestników debaty byli także strażnicy miejscy.

Biskupia Górka: Prezydent rozmawiał z mieszkańcami

Funkcjonariusze rozmawiali z mieszkańcami, słuchali ich uwag i propozycji. Rozdawali też „Kartki dla Sąsiada”, które cieszą się wśród gdańszczan dużym zainteresowaniem. Na przygotowanym przez straż miejską stoisku znaleźć można było liczne materiały edukacyjne i informacyjne, plakaty oraz zakupione przez miasto torebki na psie nieczystości. Prezentowane były też animowane filmiki edukacyjne, które powstały w ramach kampanii „Razem dbamy o nasze miasto”.

Dzielnicę Biskupia Górka obejmuje swoim zasięgiem Referat II Straży Miejskiej w Gdańsku, z siedzibą przy ul. Elbląskiej 54/60, tel. 58 301 30 11 wew. 150.

Przypominamy, że wszelkie problemy porządkowe na terenie miasta można zgłaszać strażnikom miejskim dzwoniąc pod bezpłatny, alarmowy numer 986.

Przeczytaj relację ze spotkania na: gdansk.pl