Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

„Bezpieczny Senior” IV

„Bezpieczny Senior” edycja VPodsumowanie IV edycji programu profilaktycznego „Wiem, znam, działam – Bezpieczny Senior”.

Zajęcia prowadzone były w Szkole Podstawowej nr 52 w Gdańsku przez Adriana Litwińskiego, instruktora Pomorskiego Klubu Okinawa Shorin-Ryu Karate, na co dzień funkcjonariusza Straży Miejskiej w Gdańsku. Podczas zajęć seniorzy uczyli się podstaw samoobrony oraz zachowań zwiększających bezpieczeństwo osób starszych. Na piątą już z kolei edycję zapraszamy w lutym 2014r. Zapisy trwać będą od 20 - 24 stycznia 2014r. Osoby chętne prosimy o kontakt z Uniwersytetem Trzeciego Wieku lub Referatem Profilaktyki Straży Miejskiej w Gdańsku.

Zapisy na zajęcia:

Ludwika Sikorska, Gdański Uniwersytet Trzeciego Wieku, ul. Wita Stwosza 58, p. 111 Sekretariat, poniedziałek - piątek od 11:00 do 15:00; w środy od 11:00 do 13:30 mgr Agnieszka Nikodem, tel.: (58) 523-23-54, e-mail: trzeciwiek@ug.edu.pl

Od uczestników na zajęcia z samoobrony wymagane jest wypełnienie oświadczenia uczestnictwa, posiadania zaświadczenia od lekarza pierwszego kontaktu oraz zaświadczenia o posiadaniu ubezpieczenia NNW.

Program profilaktyczny „Wiem, znam, działam – Bezpieczny Senior” prowadzony jest przy współpracy z gdańskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku, działającym przy Uniwersytecie Gdańskim oraz Urzędem Miejskim w Gdańsku.

Wszystkim seniorom IV edycji

serdecznie dziękujemy

za udział i zaangażowanie w zajęcia.

Życzymy radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.