Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców
Winieta 1
Winieta 1
"Bez strachu, ale z rozwagą" – konkurs wiedzy o Straży Miejskiej
"Bez strachu, ale z rozwagą" – konkurs wiedzy o Straży Miejskiej

Ile o niej wiecie? Czy wiecie to, co powinniście i co naprawdę ważne? A może raczej dajecie wiarę plotkom? Czy macie ochotę na fajną nagrodę rzeczową? A może wolelibyście spędzić dzień w towarzystwie strażników miejskich? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Państwa...!

Wbrew obiegowym opiniom, jakoby strażnicy miejscy mieli się zajmować jedynie zakładaniem blokad i wlepianiem mandatów przy każdej okazji, chcielibyśmy dać Państwu szansę poznania nas z nieco innej, zapewne właściwszej strony. Sprawdźmy wspólnie, ile wiemy o Straży Miejskiej w Gdańsku i na ile pasują do niej łatki, przypinane innym, podobnym formacjom.

Już w sobotę 10 maja 2014 r. rozpoczynamy Konkurs wiedzy o Straży Miejskiej w Gdańsku – "Bez strachu, ale z rozwagą". Żadnych plotek, tylko faktY!

Pierwszy etap konkursu przeprowadzony zostanie w internecie. W kolejne soboty: 10, 17, 24 i 31 maja 2014 roku w godzinach 12:00-18:00 pojawią się kolejne testy z 10 pytaniami. Przy każdym z nich wystarczy zaznaczyć jedną, jedynie słuszną odpowiedź!

Czego można się spodziewać? Pytania będą dotyczyły przede wszystkim uprawnień Straży Miejskiej w Gdańsku, jej zadań, realizowanych programów profilaktycznych, a także zagadnień prawnych oraz historii. Podpowiadamy, że większość potrzebnych informacji można znaleźć na stronie gdańskiej straży.

W pierwszym etapie konkursu decydujące będą: liczba prawidłowych odpowiedzi, a następnie czas, w którym ich udzielono. Najlepsi uczestnicy zmagań zostaną zaproszeni osobiście do siedziby Straży Miejskiej w Gdańsku w sobotę 14 czerwca 2014 roku o godz. 10:00. Ich zadaniem będzie wówczas udzielenie ustnych odpowiedzi na wylosowane pytania przed Komisją Konkursową. Na tej podstawie wyłonieni zostaną zwycięzcy. Ważne! W ramach finału gwarantujemy dobrą zabawę i znakomitą atmosferę. Możliwe (Hmmmm... Jesteśmy wręcz przekonani!), że takiej straży jeszcze Państwo nie znają.

Podsumowując: im więcej prawidłowych odpowiedzi w kolejne soboty maja, tym większe szanse na czerwcowy finał i nagrody nie tylko rzeczowe. Gra toczy się bowiem między innymi o możliwość spędzenia dnia w towarzystwie naszych funkcjonariuszy!

Ktoś zainteresowany? Serdecznie zapraszamy!

TU ZNAJDĄ PAŃSTWO KONKURS ORAZ REGULAMIN