Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców

Winieta 1

Aniołki: Twoja dzielnica - Twój Gdańsk

Aniołki: Twoja dzielnica - Twój GdańskKolejne spotkanie z cyklu „Twoja dzielnica – Twój Gdańsk” cieszyło się dużym zainteresowaniem. Tym razem prezydent Gdańska odwiedził dzielnicę Aniołki. Debata odbyła się w środę 6 września w siedzibie Sceny Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury przy ul. Powstańców Warszawskich 25.

Prezydent Paweł Adamowicz mówił między innymi o inwestycjach w dzielnicy. Zarówno tych zrealizowanych, jak również planowanych w najbliższym czasie. Po spotkaniu ogólnym do dyspozycji mieszkańców zostali zastępcy prezydenta.

Przeczytaj relację ze spotkania na: gdansk.pl

Na spotkaniu byli również obecni strażnicy miejscy. Mieszkańcy bardzo chętnie dzielili się spostrzeżeniamiAniołki: Twoja dzielnica - Twój Gdańsk dotyczącymi ich dzielnicy i zgłaszali problemy porządkowe. Najczęściej skarżyli się na trudną sytuację z parkowaniem w okolicy Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego. Na stanowisku straży miejskiej uczestnicy spotkania mogli znaleźć liczne materiały edukacyjne i informacyjne.

 

Dzielnicę Aniołki obejmuje swoim zasięgiem Referat II Straży Miejskiej w Gdańsku, z siedzibą przy ul. Elbląskiej 54/60, tel. 58 301 30 11 wew. 150 Wszelkie problemy porządkowe na terenie miasta można zgłaszać strażnikom miejskim, dzwoniąc pod bezpłatny, alarmowy numer 986.