Z Mieszkańcami i dla Mieszkańców
Winieta 1
Winieta 1
Chełm
Pokaż Chełm na większej mapie
[one_half]

Kontakt

Referat V

Referat czynny w godzinach 07:00 - 15:00 Kierownik Referatu - Adam Bieliński Zastępca Kierownika - Jacek Tarasewicz Straż Miejska w Gdańsku ul. Wilanowska 2 80 - 809 Gdańsk   58 322 52 04   Zgłoś sprawę

Adres do korespondencji

80 - 724 Gdańsk ul. Elbląska 54/60   58 301 30 11 [/one_half] [one_half_last]

Kontakt

Referat VI

Referat czynny w godzinach 07:00 - 15:00 Kierownik Referatu - Mirosław Radka Zastępca Kierownika - Anna Karpińska Straż Miejska w Gdańsku ul. Elbląska 54/60 80 - 724 Gdańsk   58 301 30 11 wew. 103; 110   Zgłoś sprawę [/one_half_last] [one_half]

Główne problemy dzielnicy

  1. Właściciele psów nie sprzątający po swoich zwierzętach
  2. Psy bez smyczy i kagańca
  3. Spożywanie alkoholu w miejscach publicznych
  Rada Dzielnicy Chełm [/one_half] [one_half_last]

Strażnicy Rejonowi

  1. mł. str. Natalia Strojna (Referat V)
  2. st.spec. Adam Rusiłowski (Referat VI)
[/one_half_last] [wpspoiler name="Lista ulic dzielnicy Chełm - Referat V"] Anny Jagiellonki Aleja Armii Krajowej (od ul. Rogaczewskiego i ul. Górka do ul. Łostowickiej) Biegańskiego Biernackiego Bitwy pod Lenino Browicza Buczka Cebertowicza Chałubińskiego Cienista (od nr 12 do nr 28 parzyste i od nr 21 do końca nieparzyste) Cieszyńskiego Dąbrówki Dokerów Dragana Grabowskiego Hebanowskiego Hirszfelda Jabłońskiego Kolonia Postęp Kolonia Przyszłość Kolonia Spójnia Kolonia Studentów Kopeckiego Królowej Bony Królowej Jadwigi Lipowicza Lotników Polskich Lubuska Łańcucka Łużycka Milskiego Madalińskiego (od nr 2 do końca) Marii Ludwiki Nieborowska Odrzańska Pohulanka Ptasia (od nr 39 do nr 51 nieparzyste) Reformacka Rogalińska Rondo im. Tadeusza Bolduana Rydygiera Sikorskiego Stoczniowców Suchanka Szopińskiego Szpora Świętokrzyska (od nr 2 do nr 20 parzyste Tilgnera Wawelska Więckowskiego Wilanowska Witosa Worcella Wronki Andrzeja bpa Zamiejska (od nr 32 do nr 50 parzyste oraz nr 35) Zielonogórska [/wpspoiler] [wpspoiler name="Lista ulic dzielnicy Chełm - Referat VI"] 3 Brygady Szczerbca Ametystowa Antczaka Bartnicza Barzychowskiej Erwiny Borkowska Bruskiego Brylantowa Chychły Czerska Czirenberga Dominika Dywizji Wołyńskiej Działyńskiego Hoene Emilii Fieldorfa Górnowicza Huberta Grubby Andrzeja Hokejowa Jagatowska Kadmowa Kampinoska (od nr 14 do końca) Kazimierza Wielkiego Kielasa Jana Knyszyńska Kolarska Kolorowa Kryształowa Krzemowa Kurierów AK Łyżwiarska Łucznicza Wigierska Michonia Jana Miłocińska Muzyka Nad Potokiem Narciarska Niepołomicka (od nr 34 do końca) Ofiar Grudnia 70 Okulickiego Olimpijska Pastelowa Pieńkowskiej Piłkarska Podleckiego Zbigniewa Przemian Platynowa Rozrażewskiego Rumla Rzączyńskiego Saneczkarska Sendlerowej Ireny Srebrna Sosnkowskiego Kazimierza Strzelców Karpackich Szermiercza Straszyńska Szmaragdowa Świechockiego Świętokrzyska (od nr 1 do nr 21) Tenisowa Topazowa Uranowa Wąsika Józefa Wielkopolska (od nr 48 do końca) Władysława Jagiełły Zawackiej Elżbiety gen. Złota [/wpspoiler]